Проте, ані громадські роботи, ані корекційна програма чоловіка не виправили. 

Резонансний випадок із убивством немовляти у Павлограді викликав чимало різних чуток. Зокрема , говорилось також про те, що на сімейного дебошира надходило близько десятка заяв ,але поліція бездіяла. Правоохоронці говорять лише про три заяви.

За повідомленням начальника сектору дільничих інспекторів Павлоградського відділу поліції Дмитра Гуляєва, у березні цього року із заявою з приводу сварки із зятем зверталась мама потерпілої.

«Був складений адмінпротокол за насилля в сім’ї, чоловік був покараний громадськими роботами, поставлений на облік як сімейний насильник і був направлений для проходження корекційної програми із психологом », – розповів Дмитро Гуляєв.

Проте для проходження програми чоловік не явився.

Матеріал за темою: Сімейного насильника можна відкорегувати

Через декілька місяців із заявою про сімейне насилля до поліції зверталась цивільна дружина, потерпіла. Але через декілька днів заяву забрала і претензій до співмешканця не мала. І останнє звернення до поліції надійшло від голови ОСББ про те, що чоловік зламав замок у занедбаній квартирі. У цьому випадку, як пояснив перший помічник прокурора Павлограда Віталій Геник, сума збитку не дозволяла відкрити кримінальне провадження.

Правоохоронці також розповіли, що 30-річний чоловік, котрий убив немовля , не мав постійного місця проживання у Павлограді. Він родом із Павлоградського району. У місці був помічений то у гуртожитку на Заводській, то в Центральній частині. Періодично з’являвся у матері в Павлоградському районі.

Чи достатньо було проведено профілактичних заходів, чи зробили правоохоронці все, що від них залежить, аби уникнути трагедії , вияснятиме суд.
Прокуратура Павлограда обіцяє, що всі необхідні докази зберуть у найкоротший термін.

Читайте також: Батько-убивця в усьому зізнався і активно допомагає слідству – прокуратура