Про роботу ДТЕК Павлоградвугілля розповів генеральний директор підприємства Сергій Воронін під час прес-конференції.

Зокрема він відзначив, що недивлячись на кризу в енергетиці країни, підприємство не зменшує темпи роботи.

«За перше півріччя шахтарями Павлолградвугілля видобуто 10 млн тонн вугілля. Тобто виходимо на рівень минулого року – близько 17 млн тонн. Це із врахуванням того, що працювати доводиться у важких умовах. До травня вугілля не потрібне було і ми з 1 по 10 травня не працювали. Сьогодні нас критикують, що ми мало видобуваємо», – сказав Сергій Воронін.

Говорячи про роботу кожного із п’яти шахтоуправлінь ДТЕК Павлоградвугілля , Сергій Воронін відзначив, що у лідерах залишається ШУ Героїв Космосу.
На підприємстві відкрили міні-завод по ремонту обладнання, що дозволило значно зекономити кошти.
На другому місці ШУ Першотравенське.

ШУ Тернівське відоме проведенням унікальних робіт по проходженню Богданівського скиду і відкриттям 10 млн тонн запасів вугілля. Саме це ШУ є лідером по втіленню новаторських ідей.

На ШУ Павлоградське завершується заміна вентилятора головного ствола. Це значно покращить провітрювання шахти при значній економії енергоресурсів.

Новаторські ідеї втілені практично на кожному шахтоуправлінні. Саме завдяки цьому і вдалось досягти гарних результатів. Відзначив Сергій Воронін.

Декотрі проблеми існують на ШУ Дніпровське. Зокрема, на шахті Сташкова, яка раніше була знаменита своїми досягненнями, завершуються запаси якісного вугілля. І тому першість перехоплює шахта Дніпровська. Там запаси вугілля більші і якісніші.
За словами Сергія Вороніна у випадку якщо шахту Сташкова доведеться закрити, ніхто із працівників не буде скорочений. Їх переведуть на інші підприємства ДТЕК Павлшоградвугілля.

 

Коментарі   

+1 # Антон 25.08.2016, 20:50
Генеральний прикажчик нічого не забув, що велів сказати хазяїн?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата