25 серпня Павлоградський міськрайонний суд задовольнив позов мешканця Павлограда Володимира Курдюкова про визнання рішення міськвиконкому від 19.04.2016 незаконним.

Мова йде про рішення міськвиконкому про затвердження складу постійно діючого конкурсного комітету по визначенню переможців конкурсу пасажироперевізників у місті.

Матеріал за темою: Павлоградець звернувся до суду із заявою про порушення його прав , як користувача послуг громадського транспорту

Володимир вважає, що затвердження складу конкурсного комітету було здійснено із порушеннями. До складу комітету не увійшли представники Укртрансбезпеки та громадських організацій, діяльність яких пов’язана із автомобільним транспортом, як того вимагає Закон України "Про автомобільний транспорт". У такий спосіб порушуються його права, як користувача послуг громадського транспорту, бо питання безпеки залишились поза увагою Укртрасбезпеки.

Суд визнав ці вимоги правомірними і задовольнив позов Володимира Курдюкова.

Хоча, як виявилось під час судових слухань, міськвиконком своїм наступним рішенням скасував рішення від 19.04.2016 про затвердження складу конкурсного комітету і затвердив новий склад комітету. І цей новий склад конкурсного комітету і визначив переможців конкурсу на право здійснювати пасажирські перевезення. Але склад цього комітету був затверджений із такими ж порушеннями, як і попередній.  Туди знову  не увійшли представники Укртрансбезпеки та громадських організацій, діяльність яких пов’язана із автомобільним транспортом .

Тому Володимир Курдюков та його адвокат Вадим Губар подали до суду наступну заяву із вимогою визнати незаконним останнє рішення міськвиконкому про затвердження складу конкурсного  комітету по визначенню переможців конкурсу пасажироперевізників.

«Дивним виглядає ще й той факт, що перший етап конкурсу, під час якого вивчається  питання технічних можливостей перевізників, кількість транспорту, їх стан проводився одним складом конкурсного комітету, а переможців визначив вже інший склад. Як, допустим, я можу визначити переможця, якщо я незнаю його можливостей», - говорить адвокат Вадим Губар.

Рішення суду вступає в законну силу через 10 календарних днів  із дня його винесення.

Читайте також: Транспортні баталії місцевого значення

 

Коментарі   

0 # Галина Антошина 26.08.2016, 17:40
Продам антиквариат старинные механические настольные часы '' Маяк'' в королевской и деревянной оправе .,В ремонте не были, в изначальном виде , и рабочем состоянии Цена по 350грн ., контакты тел 0992987978, эмейл
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата