За офіційною інформацією ГУ НП у Дніпропетровській області начальник Павлоградського відділу поліції не пройшов атестацію.

Матеріал за темою: За висновками атестаційної комісії начальник Павлоградської поліції не відповідає займаній посаді 

За неофіційною інформацією за його крісло точиться запекла боротьба. Про це повідомили представники патріотичних організацій міста (Павлоградська Самооборона, Національний рух ДІЯ, Штаб національного захисту) під час прес-конференції.

«Якщо начальник поліції Павлограда дійсно не пройшов перевірку і має піти з цієї посади, то як мінімум люди, котрі зараз є начальниками інших відділків поліції і котрі прагнуть на цю посаду, теж не мають морального права обіймати цю посаду. Бо вони заплямували себе. Ми пам’ятаємо 2014 рік як все розвивалось і як хто себе вів. В Павлограді тоді ситуація розвивалась більш-менш добре. У багатьох моментах активістам сприяли і допомагали. Нехай не були попереду, але були поряд. Це є факт. Боротьба за крісло безпрецедентна. У нашому регіоні раніше такого не було, тому що начальник павлоградської поліції зараз має у підпорядкуванні цілий регіон – Першотравенськ, Тернівку , Павлоградський, Петропавлівський, Юр’ївський райони. Це для багатьох є «хлібне місце» – говорять активісти.

Вони також додали, що громадськість повинна впливати на ситуацію.

«Ми виступаємо за чесну, прозору систему. Ми можемо впливати на ситуацію. Ми можемо вийти, зробити заяву і примусити обласне керівництво у разі потреби змінити начальника поліції. Ми готові до таких дій, якщо начальником поліції стане людина, котра заплямувала себе», – заявили активісти.

З метою більшої можливості контролю та важелів впливу на ситуацію вирішили створити при відділку поліції Громадську раду.