Медичну гуманітарну допомогу передала благодійна організація «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна».

Всього 100 одиниць сучасного медичного обладнання. Його розподіляють між різними медичними закладами області. Повідомляє прес-служба ОДА.

«Чергову партію (48 одиниць обладнання та понад 5 кг хірургічних інструментів) передали центру хірургії кисті 16-ої лікарні Дніпра. Центр обслуговує 5 областей країни. За час АТО заклад прийняв з півтисячі бійців, 243 з яких – з пораненнями кисті різної складності. Обладнання та інструменти не витримують такого навантаження і потребують регулярної заміни», – йдеться в повідомленні.

Лікарня отримала спеціальні ліжка на колесиках, зручні матраци, приліжкові тумби, стільці, столик для харчування, каталку, кушетку, інвалідний візок та хірургічні інструменти. Передали закладу й сучасний екран для зчитування радіологічних знімків і операційну безтіньову лампу.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» по забезпеченню медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Долс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.