Цілком можливо, що з'являться нові пам'ятнитки,  присвячені сучасним Героям

До дії Закону про декомунізацію у Павлограді налічувалось 90 об’єктів культурної спадщини – історичні, монументальні, архітектурні та археологічні. Розповіла tv-news.dp.ua начальник відділу культури павлоградського міськвиконкому Вікторія Сєліна.

«7 пам’яток археології (кургани) залишились незмінними . Із 10 пам’яток архітектури в період декомунізації, із трьох будівель були зняті таблички, котрі позначали події що проходили у певний період часу у цих приміщеннях, а самі приміщення залишились, бо вони представляють історичну цінність. У них знаходяться заклади чи живуть люди. Вони збережені і знаходяться на території міста. Єдиний об’єкт культурної спадщини монументального мистецтва – пам’ятник Леніну за наказом міністерства культури демонтований із площі», – розповіла Вікторія Сєліна.

Щоправда наказ міністерства культури з’явився лише у січні 2015, а пам’ятник був «демонтований» трохи раніше – у серпні 2014.

Разом із тим нові події у країні спонукають до створення нових пам’яників, присвячених новим Героям. Зараз обговорюється проект по створенню в місті пам’ятника загиблим в зоні АТО. Із остаточним варіантом пам’ятника іще не визначились. 

Читайте також: У Павлограді розпочалось онлайн голосування за кращий проект пам’ятного знака загиблим воїнам АТО

Читайте також: У Павлограді знищують «уламки комунізму» (ВІДЕО)