Сьогодні в ГО «Школа Ірини», де навчаються діти із вадами фізичного та розумового розвитку пролунав перший дзвоник. 

Привітати дітей та їх батьків із цією подією прийшли гості – начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко, начальник відділу за справами дітей Надія Данильчук та керівник центру соціальних служб Світлана Вільхова. Вони подарували дітям розвиваючі ігри та канцтовари.

Привітали дітей також творчі колективи та учні шкіл міста та інші гості. Діти та їх батьки підготували святковий концерт.

Восьмий навчальний рік в «Школі Ірини» розпочнуть два класи, всього 20 дітей. Щоправда із декотрими заняття доведеться проводити вдома.
За повідомленням засновника ГО «Школа Ірини» Андрія Манасяна цьогоріч вони могли б відкрити три класи, проте через нестачу площі відкривають лище два.

Навчально-виховний процес розпочинають на старому місці – у приміщенні церкви християн-баптистів. У цьому тимчасовому прихистку вони займаються уже не перший рік. Так само не перший рік їм обіцяють власне приміщення. Цьогоріч міська влада пообіцяла виділити площі на базі гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею. Проте,за повідомленням Андрія Манасяна, особливого оптимізму з цього приводу вони не відчувають.

«Нам уже не раз так обіцяли приміщення а потім раптом виникали якість обставини, котрі не дозволяли цього зробити. Так було із МСЧ 7 і не факт, що так не буде і тут. Зараз нам сказали, що потрібно почекати відповіді із міністерства освіти», – розповів tv-news.dp.ua Андрій Манасян.

Читайте також: «Школа Ірини» новий навчальний рік почне на старому місці