Керівник приватної фірми привласнив 2 млн грн бюджетних коштів , а заступник керівника державного підприємства, зробив вигляд, що цього не помітив.

Мова де про все той же неякісний минулорічний ремонт Полтавської.
На даний час у цій справі триває досудове розслідування. Повідомляє прес-служба павлоградської місцевої прокуратури.

«Під час досудового розслідування було встановлено, що у 2015 році Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації було здійснено державну закупівлю у одного з приватних підприємств м. Павлоград робіт з капітального ремонту вул. Полтавська (від вул. Карла Маркса, дамба до вул. Степового Фронту) у м. Павлоград.На проведення зазначеної закупівлі з обласного бюджету було виділено кошти у сумі 3 млн. 835 тис. гривень, які у подальшому розпорядником коштів було перераховано на рахунок підрядної організації», –  йдеться у повідомленні.

Проте, місцевою прокуратурою, у ході досудового розслідування було встановлено, що роботи підрядником було виконано не якісно, а на 2 млн. гривень взагалі не виконано, внаслідок чого посадовими особами одного з приватних підприємств м. Павлоград було привласнено бюджетні кошти у сумі понад 2 млн. гривень.

Також, було встановлено, що заступник начальника державного підприємства, який здійснював технічний нагляд, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам служби, достовірно знаючи, що роботи не виконані, підписав акти виконаних робіт форми КБ 2-В, які не відповідали дійсності та містили завідомо неправдиві відомості щодо фактичних об’ємів виконаних робіт з капітального ремонту вул. Полтавської, чим посприяв виконавцю робіт у привласненні бюджетних коштів.

За результатами досудового розслідування місцевою прокуратурою вже пред’явлено повідомлення про підозру директору приватного підприємства – виконавцю вказаних робіт з капітального ремонту за ч. 2 ст. 27 ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України та заступнику начальника державного підприємства, відповідальному за здійснення технічного нагляду за виконанням підрядником робіт за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 27 ч. 2 ст. 366 КК України.

Встановлені збитки підозрюваними відшкодовано в повному обсязі, в тому числі виконано робіт на 1,5 млн. гривень, повернуто грошовими коштами до бюджету 0,5 млн. гривень.

За вчинені злочини підозрюваним загрожує покарання до 12 років позбавлення волі.

Читайте також: Ремонт тротуарів та ливневих стоків по Полтавській не передбачено