Берег Вовчої нічим не гірший тихоокеанського узбережжя вирішили мешканці села Привовчаське, що у Павлоградському районі.

На березі річки вони облаштували пляж і назвали його «Малібу по- привовчанськи». Пляж урочисто відкрився у суботу 3 вересня.


Облаштувати пляж стало можливим завдяки перемозі у конкурсі міні-грантів «Місто своїми руками». Проект проводиться за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Він уже четвертий раз проходить в містах присутності компанії. Села Павлоградського району беруть участь у проекті вперше. Організатори уже подумують над тим, аби проводити паралельний проект «Село своїми руками».

На облаштування пляжу витратили більше 60 тис грн. Із них 30 тис – кошти конкурсного фонду, решта – власні кошти. Допомагали фермери, мешканці села. На ці кошти придбали альтанку, лавочки. Установили роздягальні, біотуалет, пірс, волейбольну сітку, сміттєві баки і навіть проклали до пляжу асфальтову дорогу. Роботи виконували мешканці села та місцеві фермери.

«Раніше у селі не було облаштованого пляжу. Ми провели колосальну роботу. Викосили бур’яни, розчистили територію, завезли піска. Звичайно, що все це ще потребує удосконалення , потрібно ще посипати піском дно річки. А в цілому ми задоволені своєю роботою», – розповідає сільський голова Привовчанського Ольга Голосна.

Проект в основному реалізовувала сільська молодь. Вони ж і придумали таку креативну назву, бо за умовами конкурсу назва проекту теж мала значення.
До відкриття пляжу молодь теж підійшла креативно. Вони підготували сценки, співали пісень.

Привовчанські ж господині частували гостей екзотичними коктейлями та українськими варениками.

У цей же день у Павлограді презентували ще один проект-переможець конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками». Біля школи №20Павлограда облаштували майданчик для занять Street workout.