Про зміни в Бюджетному та Податковому кодексах України розповіла під час апаратної наради начальник фінансового управління Павлоградської міської ради Раїса Роїк.

Зокрема із 2017 року Західно-Донбаський професійний ліцей фінансуватиметься із обласного бюджету. До 2016 року ліцей фінансувався із державного бюджету, цьогоріч – із місцевого.

З місцевого бюджету фінансуватиметься також пільговий проїзд населення, оплата санаторного лікування пільгової категорії та інші пільги населення.

За словами Раїси Роїк розглядається питання зміни в законодавстві в частині надання права місцевим органам визначати перелік пільгової категорії населення, яким будуть надаватися зазначені види пільг.

Є декотрі зміни щодо освіти та медицини. Так держава фінансуватиме зарплату педагогічних працівників, а решта освітянських витрат – за кошт міського бюджету. Із медициною навпаки – зарплата медикам здійснюватиметься із міського бюджету , а витрати по поточному утриманню та платня за енергоносії – за рахунок державної субвенції.

Читайте також: Павлоградські перевізники погрожують припинити перевезення пільговиків