Резонансний випадок стався у Павлограді у День Незалежності, 24 серпня.

Із вікна 5-го поверху випала 2-річна дитина. На виклик карета швидкої допомоги приїхала за півгодини. За повідомленням головного лікаря станції швидкої медичної допомоги Павлограда Світлани Зайчикової, «швидка» їхала 30 хв, бо виклик був кваліфікований як невідкладний, а не екстрений.

«Швидку викликав батько. Він акцентував увагу на тому, що дитина травмувала ніжку і лише в кінці розмови обмовився, що дитина випала із вікна. Диспетчер, котра приймала цей виклик так і записала, що основна причина виклику швидкої – травма ноги дитини. Не було настороженості у диспетчера про те, що дитина випала із вікна. Бригади були зайняті і послали ту, котра звільнилась», – розповіла Світлана Зайчикова.

Швидка приїхала через півгодини. Дитині надали першу допомогу і відвезли у 4-у міську лікарню, а звідти у Дніпропетровськ. Медики діагностували у малюка перелом ключиці, двох ребер та кістки ноги. На щастя все обійшлось. Стан дитина стабілізувався.

Лікарі наголошують на тому, що дуже важливо при виклику швидкої допомоги у першу чергу чітко розповідати про те, що трапилось, акцентувати на цьому увагу.