Диспетчери павлоградської станції швидкої медичної допомоги працюють із подвійним навантаженням

Павлоградська станція швидкої медичної допомоги обслуговує три міста (Першотравенськ, Тернівку, Павлоград) та 6 районів (Павлоградський , Юр’ївский, Межівський, Петропавлівський, Покровський , Васильківський). Щоденно мешканців цієї території обслуговує 33 бригади швидких. Тимчасові та постійні пункти базування «швидких» розміщені таким чином, аби могли доїхати на виклик максимум за 20 і мінімум за 10 хв. 

За всіма бригадами за допомогою GPS-навігаторів пильно спостерігають диспетчери станції швидкої допомоги.

«Виклики приймає центральна диспетчерська, що знаходиться у Дніпрі. Потім інформація передається до нас і наші диспетчери уже передають її на мобільні термінали бригади, що знаходиться найближче до місця виклику. На карті видно звідки надійшов виклик і де знаходяться бригади», – розповідає головний лікар станції швидкої медичної допомоги Світлана Зайчикова.

Кожен диспетчер займається певною територією. Всі райони мають контролювати 4 диспетчери. Проте сьогодні цю роботу виконують лише 2 диспетчери, тому навантаження у них подвійне.

Диспетчер як мінімум повинен вміти працювати на комп’ютері і як максимум мати медичну освіту – це в ідеалі. Бо він має при необхідності підказати людині, що робити до приїзду медиків.