За 8 місяців 2016 «швидка» виїздила на виклики мешканців території обслуговування 63 тис 607 разів. Із них 5тис 202 ( 9%) – виклики, пов’язані із нещасними випадками, травмами, отруєнням.

Щодня мешканці регіону (три міста і 6 районів) 100-120 разів викликають «швидку». А у святкові та вихідні, коли не працює невідкладна медична допомога, кількість викликів зростає до 140 - 160. Повідомила головний лікар павлоградської станції швидкої медичної допомоги Світлана Зайчикова.

Щодня на роботу виходять 33 бригади швидкої допомоги.

«Транспорту нам вистачає, в запасі є ще 10 машин, але він зношений і постійно потребує ремонту. Але у нас такого не буває , що якась бригада не працює через те, що не працює машина», – говорить Світлана Зайчикова.

На екстрений виклик «швидкі» доїздять до пацієнта максимум за 20 хв і мінімум за 10 хв. Щодо невідкладних викликів, то тут згідно нормативів швидка може приїхати упродовж години.

Довідково

Павлоградська станція швидкої медичної допомоги обслуговує три міста – Павлоград, Тернівак, Першотравенськ та 6 районів – Павлоградський , Юр’ївский, Межівський, Петропавлівський, Покровський , Васильківський.

Читайте також: Станції швидкої медичної допомоги Павлограда потрібні диспетчери