У той час, коли одні борються із задимленістю в місті, задихаючись від ядучого смороду, інші продовжують чинити злочини – підпалюють сміття, сухостій. У такий спосіб наводячи порядок біля свого помешкання.

Пожежники не раз знаходять докази того, що люди навмисне підпалюють стихійні сміттєзвалища, сухостій.

Так минулого тижня при гасінні очерету пожежники виявили три осередки навмисного підпалу.

Пожежа сталась 6 вересня близько 17.00 на відкритій території між очисними спорудами Павлоградського хімзаводу і річкою Самара. Горіло майже 5 га сухої трави та очерету.

На гасіння пожежі виїздило одне відділення 37 ДПРЧ під керівництвом начальника караулу Максима Третьякова. Для підвозу води було залучено одне відділення 4 ДПРЧ на автомобілі «Навіс тар». За повідомленням управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району , при гасінні пожежі було виявлено як мінімум три осередки вогнища наслідок підпалу невстановленою особою.

Існувала реальна загроза розповсюдження вогню на територію Павлоградського хімічного заводу.

Всього за минулий тиждень у Павлограді та районі вигоріло близько 90 га сухостою, очерету, сміття.

Декілька разів існувала реальна загроза того, що вогонь перекинеться на ліс, житлові будинки, гаражі. Зупинити стихію вдавалось лише завдяки професійності рятувальників, недивлячись на те, що гасіння таких пожеж нерідко ускладнюється спекотною погодою, вітром, поганими дорогами та відсутністю джерела водопостачання.

В усіх випадках причиною пожеж є людський фактор – люди навмисне підпалюють стихійні сміттєзвалища, випалюють суху траву та очерет разом із сміттям, котре туди виносять.

 

Коментарі   

+1 # Сава 13.09.2016, 17:38
Це вже не піроманія, це тероризм.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # dima 21.09.2016, 14:35
Не знаєте, що робити із сміттєзвалищами? Комплексний підхід до вирішення проблеми сміття:
https://www.youtube.com/watch?v=sqo8KtbygIA&feature=youtu.be
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата