Відслужити першу службу у церкві планується відразу  після того, як депутати затвердять своє рішення на найближчій сесії.

 Виділити під церкву планується приміщення колишньої 13-ї школи. Сьогодні під час семінару депутати не проти були такого варіанту, остаточне ж рішення приймуть 20 вересня під час депутатської сесії.

Правитиме службу в УПЦ Київського патріархату отець Іван. До цього він був священнослужителем у с. Карабинівка, Павлоградського району. У планах отця Івана відкрити також і недільну школу.

«Роботи іще дуже багато. Якщо раніше весь церковний інвентар нам видавали безкоштовно, то зараз все потрібно придбати самому. Але мене не лякають ці труднощі, з Божою допомогою та підтримкою громади ми все вирішимо», – розповідає отець Іван.

Священнослужитель родом із Тернопільської області. У Павлоград приїхав ще у 2010 році із твердим наміром відкрити у місті УПЦ Київського патріархату, але тоді реалізувати задумане не вдалось. Тепер же схоже на те, що мрія збулась.

«Я подумав, що зараз стільки подій сталось у країні , влада змінилась і якщо не зараз, то коли іще реалізувати цей задум. Спробував знову і маю надію, що на цей раз все у нас вийде. А надалі можливо і збудуємо нову церкву», – розповів tv-news.dp.ua отець Іван.

У Павлограді це буде перша церква Київського патріархату.