Проект по підвищенню правової обізнаності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) реалізує у Павлограді ГО «Жінки Західного Донбасу» при фінансовій підтримці Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. 

Про те, які заходи заплановані в рамках проекту говорилось під час прес-конференції , що пройшла 13 вересня у приміщенні Центральної міської бібліотеки.
За повідомленням керівника організації Анжели Шевцової, одним із пріоритетних завдань проекту є залучення до тісної співпраці державних структур, громадських та благодійних організацій міста, що спеціалізуються на наданні послуг для ВПО з правових питань.

«Ми прагнемо створити ефективну взаємодію між партнерами організації з метою надання більш комплексних та якісних послуг» – зазначила Анжела Шевцова.

В рамках проекту заплановано проведення навчальних семінарів, індивідуального консультування, розповсюдження інформаційних бюлетенів з правової тематики тощо.
Проект розпочався 1 вересня 2016 і триватиме упродовж року. Він реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Громадська організація «Жінки Західного Донбасу» вже не вперше реалізує проекти за підтримки Міжнародних фондів.

Читайте також: Дякуємо всім, хто не залишив нас без уваги