а школярі зустріли їх оплесками

На території ЗОШ № 17 Павлограда рятувальники 27 державної пожежно-рятувальної частини провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Захід почався із того, що пожежно-рятувальний та аварійно-рятувальний автомобілі заїхали на територію школи з ввімкненою сиреною та проблисковими маячками. Школярі та глядачі, які зібралися на майданчику, зустріли пожежних-рятувальників радісними посмішками та оплесками.

Пожежники ознайомили всіх присутніх з основними правилами безпечної поведінки, як не допустити виникнення пожежі у побуті, як необхідно правильно діяти в різних надзвичайних ситуаціях, а також навели статистику пожеж на території міста.
Після цього розпочалося ознайомлення з пожежно-рятувальною, аварійно - рятувальною технікою та їх комплектацією. Діти могли навіть приміряти бойовий одяг та пожежну каску.


Наприкінці заходу глядачам було продемонстровано різні методи боротьби з пожежами .
Найбільше вражень діти отримали під час подачі води стволом Б від автоцистерни, де кожен бажаючий разом з рятувальником міг потримати пожежний рукав та гасити умовну пожежу.

На згадку про зустріч дітлахи фотографувались з рятувальниками біля пожежної техніки.


Головне завдання акції – навчання населення основам безпечної життєдіяльності, основам пожежної та техногенної безпеки, а також пропагування нелегкої, героїчної та такої необхідної сучасному суспільству професії рятувальника.