Мешканці багатоповерхівки по вул. Войновій,2 все ще без газу.

Як ми уже повідомляли газопостачання їм припинили ще 22 серпня. У такий спосіб газова компанія Павлограда покарала людей за відмову від установки загального приладу обліку газу. Газівники кажуть, що вони мають на це законні підстави, начебто існує така вказівка НКРЕ. І їх зовсім не хвилює те, що принаймні 23 мешканці Войнової, 2 мають індивідуальні лічильники і згідно договору міськгаз зобов’язався надавати їм послуги.

Міський голова каже, що він не має важелів впливу на ситуацію і назвав її тупіковою.

«У мене вперше таке враження, що я використав усі свої можливості для того, щоб вирішити цю ситуацію. Якщо чесно, то я не знаю, що потрібно робити. Я звертають в облгаз,в міськгаз, а вони непробивні . Розпорядчі вказівки з моєї сторони не допомагають і прохання теж . Я займаюсь цим питанням, але нічого не можу зробити», – сказав Анатолій Вершина.

Він також додав, що в облгазі розглядали варіант газопостачання лише тих квартир, що мають індивідуальні прилади обліку газу. Але у цьому випадку увесь будинок буде, як у павутинні обмотаний газовими трубами і трубками. Із РЕСом обговорювався також як один із потенційних варіантів перехід на електрику і тоді можна буде повністю відмовитись від газу.

Коментарі   

+1 # Андрон 15.09.2016, 19:58
А мешканці не пробували перекрити вул. Дніпровську?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата