Принаймні таке обіцяє міський голова Анатолій Вершина.

Ситуація із перевезенням пасажирів у Павлограді погіршилась із того самого дня, коли до роботи приступили нові перевізники, що виграли конкурс. Підписуючи договір , вони обіцяли і якісні та комфортні перевезення пасажирів, і проїзні квитки. Проте ані першого, ані другого немає. Принаймні на декотрих маршрутах.

Найбільше нарікань від мешканців селища ПЗТО, 40 років Жовтня. У вранішні години пік автобуси не можуть вивезти людей.
Проблема існує давно ще із весни, але по завершенню літа, особливо загострилась. Перевізникам пропонували вирішити її самостійно, домовившись один з одним про взаємовиручку у годину пік. Проте цього не сталось.

Тому зараз розглядається варіант введення додаткових автобусів за найбільш завантаженими напрямками і оголошення конкурсу на ці маршрути. Повідомив міський голова під час прес-конференції.

«Найближчим часом буде прийнято рішення. Можливо додамо іще автобуси і оголосимо конкурс на додаткові маршрути , якщо перевізники не можуть виконувати зобов’язання по якісному перевезенню пасажирів», – сказав міський голова.

Коментарі   

0 # Андрон 15.09.2016, 19:55
Не не можуть виконувати свої обов'язки, не хочуть. Маршрути 2, 5, 6 не обілечують, автобуси рухаються дуже повільно навіть на хорошій ділянці дороги, зупиняються де завгодно по вимозі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ksena 17.09.2016, 14:13
А 14 вобще ездит как ему хочется, может не приехать, может мимо проехать. Короче беспредельщики...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата