Розвиток молодіжного підприємництва – основна мета обладнання коворкінг-центру у Павлограді.

Його відкриття заплановане на грудень 2016. Облаштувати центр хочуть на базі міського будинку культури , що по вул. Центральній. Для ремонту приміщення потрібно 120 тис грн.

За повідомленням начальника відділу споживчого ринку та підприємництва Світлани Кусочкіної, проект реалізовуватиметься у два етапи – на першому будуть обладнані робочі місця, кімнати для проведення безкоштовних навчальних програм для підприємців. На другому етапі планується будівництво більш сучасного комплексу із сучасними робочими кімнатами та конференц залою.

Чи відкриття такого закладу дійсно сприятиме розвитку молодіжного бізнесу у Павлограді ? Депутати засумнівались.

«Давайте не обманювати себе. Коворкінг-центр не сприятиме розвитку підприємництва та бізнес середовища в місті. Він не потрібен досвідченим підприємцям. Він потрібен молоді. Молодь не розвиває бізнес, бо у них немає грошей . Для розвитку молодіжного підприємництва потрібно створити умови», – висловив свою думку депутат від УКРОПу Валентин Чекалін.

Були також пропозиції роботу коворкінг-центру розпочати , але поки що у не відремонтованому приміщенні, подивитись як він буде працювати, а потім уже вирішувати чи виділяти кошти для його ремонту.

Остаточне рішення депутати приймуть 20 вересня під час депутатської сесії.

Довідково

 Коворкінг (англ. Co-working — спільно працювати) у широкому сенсі — модель організації роботи людей, найчастіше фрілансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі.

Читайте також: Коворкінг-центр у Павлограді запрацює восени