Повторне підключення до електропостачання після погашення боргу буде безкоштовним.

Національна комісія з регулювання в сфері енергетики внесла зміни в порядок відключення електроенергії за несплату і наступне підключення.

У разі несплати або неповної оплати за спожиту електроенергію, постачальник на 30 день надсилає або вручає особисто попередження про відключення електрики. У повідомленні вказується сума заборгованості та дата відключення, в разі її несплати. Якщо на 30 день, після отримання попередження оплата не буде внесена, то енергопостачальник має право відключити електрику. Відключення електроенергії заборонено перед вихідними або святковими днями.

Підключення електроенергії після відключення за несплату проводиться за рахунок електропостачальника, тобто абоненту не потрібно платити гроші за повторне підключення.

Світло мають підключити упродовж 3-х днів в місті і 5-ти днів в селі, після погашення заборгованості. Якщо ж були виявлені порушення або пошкодження обладнання (приладів обліку) з боку користувача, то за повторне підключення та відшкодування збитків заплатить абонент.