Чоловік убив дружину, а потім влаштував вибух?

Інформація про вибух на п'ятому поверсі житлової багатоповерхівки по вул. Дніпровській, 569 на пункт зв’язку «101» надійшла 18 вересня о 01-30 год.
На місце події прибули три відділення 27-ї та 37-ї пожежно-рятувальних частин Павлограда .

Внаслідок вибуху сталось послідуюче горіння трьох квартир на п’ятому поверсі на площі близько 200 метрів квадратних.

Командир відділення і старший пожежний четвертого караулу 27 державної пожежно-рятувальної частини по автодрабині врятували жінку 1990 року народження та її сина 2011 року народження.

«Начальником караулу було дано команду по встановленій автодрабині з тильної сторони будинку в другому під’їзді провести евакуацію з балкону квартири на п’ятому поверсі. Після чого було подано ствол «Б» на гасіння пожежі. Водночас, одне відділення 37 державної пожежно-рятувальної частини, пробравшись через завали залізобетонних конструкцій, гасило пожежу в сусідній квартирі, а друге відділення 27 державної пожежно-рятувальної частини – гасило пожежу в квартирі на п’ятому поверсі першого під’їзду. Ліквідація пожежі здійснювалась трьома ланками ГДЗС», – повідомляє прес-служба управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

Вибухом пошкоджено стіни в трьох житлових квартирах та згоріло домашнє майно на площі 200 метрів квадратних. Всього постраждало сім квартир.
Пожежу локалізовано о 02-18 год., ліквідовано о 03-24 год. До ліквідації надзвичайної події всього залучено 14 чоловік особового складу підрозділу та 4 одиниці техніки.

МНС-ники називають орієнтовну причину виникнення надзвичайної події – вибух газоповітряної суміші в одній із квартир.

Мешканці будинку розповідають, що у квартирі на четвертому поверсі, де стався вибух, проживав чоловік із дружиною. Але днів три тому вони посварились, дружина забрала речі і пішла від нього. Журналісту tv-news.dp.ua вони також розповіли, що начебто минулої ночі чоловік  підстеріг свою колишню дружину, коли та поверталась додому і убив її.

«Він тут жив років 10 із цією дружиною. У них спільних дітей не було. А вчора уночі він убив її. Він її чекав і у під’їзді будинку десь на ПЗТО, більше 70 ножових поранень. А потім прийшов сюди забрав речі і пішов. Після чого стався вибух. Чоловік начебто  нормальний, не пиячив. Колись навіть був депутатом міської ради» – розповідають мешканці будинку.

За щасливим збігом обставин у будинку ніхто не постраждав. Люди розповідають, що чоловіка, котрий жив у сусідній квартирі врятував бокс. Він вирішив встати із дивана і піти до телевізора, подивитись бій. А буквально через декілька хвилин стався вибух і на диван обрушилась стіна.

На місці події працює спеціальна комісія. Людям, чиї квартири непридатні для життя , обіцяють дати тимчасове житло у гуртожитках.

 

Коментарі   

+2 # Микола 18.09.2016, 13:34
"...чоловіка, котрий жив у сусідній квартирі врятував бокс. Він вирішив встати із дивана і піти до телевізора, подивитись бій"
Цей чоловік має поставити свічку ще й за здоров'я Усика.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # axabnrg 20.11.2016, 13:32
Традиції польських пожежних дружин як приклад для України:
http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3720
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата