У Павлограді внаслідок вибуху газу по Дніпровській, 569 постраждали 7 квартир. Проте через значні руйнування конструкцій будинку, мешканцям квартир двох під’їздів проживати там небезпечно. 

Такий попередній висновок після обстеження будинку зробила спеціальна комісія із з ліквідації надзвичайної ситуації, котра була створена у неділю 18 вересня.

Постраждалим мешканцям будинку запропоновано визначитись з можливістю тимчасового перебування у рідних або знайомих. На сьогоднішній день одна родина розмістилася у мобільному містечку, один чоловік –у терцентрі, ще одна родина розмістилася у гуртожитку Західно-Донбаського професійного ліцею. Повідомляє відділ регіональної політики павлоградського міськвиконкому.

Завтра, 20 вересня на засіданні сесії депутатів міської ради буде вирішуватися питання виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для надання допомоги постраждалим та ліквідації наслідків від вибуху газу. Зараз працює експертна комісія, яка зробить висновок щодо ступеню пошкодження будинку.

Ремонт будинку та пошкоджених квартир планується провести за кошти резервного фонду міського бюджету. Планується також організувати охорону майна відселених мешканців будинку.

Читайте також: Вибух у будинку на Дніпровській та жорстоке вбивство на Новій. Офіційна версія правоохоронців