Люди вимагають установити світлофор по Дніпровській в районі АТП.

Кажуть, що із таким проханням уже звертались до міського голови ще у березні 2016, але у відповідь отримали лише відписку, що мовляв приймемо до уваги, будемо займатись і т.п. Проте, пройшло уже півроку, а проблема так і залишається невирішеною. Єдине , що було зроблено, так це тиждень тому навели «зебру». А до цього обмежувались лише знаком.

Аби нагадати про проблему, близько двох десятків чоловік, мешканці прилеглих будинків та офісів , у п’ятницю 16 вересня вийшли на Дніпровську і безперервно декілька хвилин походили по переходу.

Кажуть, що у такий спосіб хочуть, аби на проблему звернули увагу і почали її вирішувати. Вони вимагають, аби в цьому місці облаштували світлофор, бо рух по Дніпровській досить інтенсивний і водії не звертають ніякої уваги на пішоходів. Пішоходів тут теж чимало – поруч АТП, офіси і поворот на Соснівку.

«Перейти по пішохідному переходу неможливо. Водії не звертають ніякої уваги на пішоходів і на зебру і аби перейти дорогу потрібно довго стояти, щоб вловити момент, коли не буде близько машин. Або ж чекати, коли збереться чоловік 6-7 і вже тоді разом іти. Буває, що по півгодини стоїмо. Недавно жінка переходила дорогу і фура її мало не збила», – розповіли учасники акції журналісту tv-news.dp.ua.

Під час акції ми проводимо експеримент і намагаємось перейти по зебрі. Декотрі водії , зважаючи на наявність правоохоронців, пригальмовують, а частина не звертає на пішоходів ніякої уваги. Так що кожен такий перетин дороги у встановленому місці – є стресовою ситуацією.

Люди також розповідають, що дорожні пригоди тут стаються щотижня і не лише через пішохідний перехід. Поруч поворот на Соснівку, АТП, а рух транспорту у цьому місці ніяк не регулюється.

За повідомленням правоохоронців, найчастіше тут стаються зіткнення транспортних засобів без постраждалих, ДДТ із постраждалими було зареєстровано 29 серпня і 2 вересня. Вони вважають, що причина ДТП у недисциплінованості водіїв, котрі перевищують швидкість, не дотримуються дистанції руху і наявність світлофора значно дисциплінувала б їх.

Учасники акції кажуть, що це був лише попереджувальний захід. І якщо через місяць ситуація ніяким чином не вирішиться, то зберуть значно масштабнішу акцію.

 

Коментарі   

+1 # Андрон 19.09.2016, 20:37
Не спішіть Вершина мабуть планує підземні переходи.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата