Спадщина вартістю 129 тис грн перейшла у власність Богуславської сільської ради

Павлоградською місцевою прокуратурою у сфері земельних відносин подано позов до Павлоградського міськрайонного суду про визнання спадщини (земельної ділянки) від померлої.

На території Богуславської сільської ради, Павлоградського району проживала громадянка С., яка померла у 2006 році, що підтверджується актовим записом про смерть. Жінці належала земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Богуславської сільської ради.

Після смерті С. у неї спадкоємців не залишилося. Будь-які інші особи із заявами про прийняття спадщини у 6-місячний термін до сільської ради не зверталися. Отже упродовж майже 10 років спадщина залишається не прийнятою і на спадкове майно жодна особа не претендує. Повідомляє прес-служба Павлоградської місцевої прокуратури.

Статтею 278 ЦПК України визначено, що суд, встановивши, що спадкоємці за заповітом і за законом відсутні, ухвалює рішення про передачу спадщини територіальній громаді.

Таким чином, суд задовольнив позов Павлоградської місцевої прокуратури, визнавши спадщину від померлої та передав її у власність територіальної громади Богуславської сільської ради.