Недержавні організації та державні структури об’єднали зусилля в наданні правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Хто повинен надавати правову допомогу та хто повинен нести відповідальність у разі порушення прав та свобод ВПО? Ці та інші питання, пов’язані із правовою допомогою ВПО обговорили учасники круглого столу, що пройшов у Павлограді 20 вересня.

В роботі круглого столу взяли участь громадські організації, державні структури, представники ВПО, БФ «Горение», представники Громадської організації «Павлоградський легіон»,представники БВПД(безкоштовна вторична правова допомога)Павлограда, БФ «Допоможемо людям Донбасу», м. Першотравенськ, ГО «Ника» м.Тернівка.

Під час засідання піднімалось багато спірних питань, зокрема проблеми із котрими зіштовхуються вимушені переселенці через низьку правову обізнаність.

Результатом майже 4 годинних обговорень стало заключення меморандуму про співпрацю між партнерськими організаціями.

Захід проведено в рамках проекту «Підвищення рівня обізнаності, проведення профілактичних заходів з правових питань для ВПО та місцевої громади» при фінансовій підтримці посольства США в Україні.