В зоні АТО строковики не служитимуть. 

В Дніпропетровській області під час осіннього призову планують призвати на строкову службу в армію 1,5 тис. чоловіків. Повідомив військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«На строкову службу в армію в Дніпропетровській області планується призвати 1,5 тис. чоловіків. З них 782 людини служитимуть в ЗСУ, 678 – в Нацгвардії, 20 – у Державній службі транспорту. 4 жовтня 900 чоловіків вже відправляться служити, ще 600 відправляться листопаді. Хочу підкреслити, що ніхто з призовників не буде проходити службу в зоні АТО: 16% призовників залишаться на території Дніпропетровської області, решта поїдуть проходити службу в інших регіонах, крім Донецької та Луганської областей », – сказав Олег Біліченко.

Він також зазначив, що всього в Дніпропетровській області понад 30 тис. чоловіків призовного віку, більше 20 тис з них вже отримали повістки – вони повинні пройти медкомісію в військкоматах, в іншому випадку це буде розцінюватися як ухилення від служби в армії.

Строкова служба триває 18 місяців для призовників без вищої освіти, для призовників з вищою освітою – 12 місяців.
На службу призивають юнаків віком від 20 до 27 років.