Такого рентген-обладнання немає в жодній лікарні міста 

22 вересня в Павлограді після капітального ремонту на базі першої міської лікарні відкрилось рентгенологічне відділення. Відділення оснащене найсучаснішим рентген - апаратом для рентгенографічних обстежень.

 

Тепер не потрібні реактиви для проявлення та закріплення плівки, подальша сушка знімка. Цей процес значно спрощується – знімок можна роздрукувати на спеціальному принтері.

За бажанням пацієнт може скористатись або ж електронним варіантом отримання знімка, або ж роздрукувати на принтері. Щоправда якщо електронний варіант безкоштовний, то друк знімка на плівці обійдеться у 80 грн. Для пільговиків – безкоштовно. Обстежувати пацієнтів будуть з усіх районів міста при направленні лікаря. Розповів головний лікар першої міської лікарні Сергій Олійник. 

Новий апарат запрацює лише після того, як приміщення обстежить дозиметрист і зробить висновок, що все відповідає санітарним вимогам.
Тепер це буде єдине відділення і для поліклінічного, і для стаціонарного відділення першої лікарні. А звільнені площі рент ген-кабінету, що на Соборній передадуть музею.

На закупівлю апарату із міського бюджету було виділено майже 2 млн 600 тис грн, ше 600 тис грн – для ремонту приміщення. Ремонт фасаду приміщення іще триває.