Сьогодні в модульному містечку Павлограда пройшов масштабний захід в рамках «Тижнів Німеччини в Україні».

Захід відкрили почесні гості із Німеччини.

Для дітей були організовані різні розваги, майстер-класи. Можна було пограти у настільний теніс, аерохокей, порозважатись на батуті або ж пригоститись солодощами та стравами німецької кухні.


Дорослі могли отримати безкоштовну юридичну консультацію, повчитись надавати першу невідкладну допомогу.

В заході взяли участь працівники Червного Хреста та управління із надзвичайних ситуацій Павлограда.
Рятувальники 37 державної пожежно-рятувальної частини міста завітали до мешканців модульного містечка на пожежно-рятувальному автомобілі. Вони провели виставку з пожежно - рятувальної техніки, оснащення, яке знаходиться в оперативному розрахунку.

Надзвичайники розповіли про пожежно-рятувальний автомобіль АЦ- 40(130) 63 Б, який часто можна побачити на вулицях міста і який заслужив повагу своєю оперативністю, маневровістю, надійністю, простотою в експлуатації. Після відвідання виставки кожен бажаючий мав змогу посидіти в пожежному автомобілі, спробувати себе в ролі вогнеборцям, а також зробити фото на згадку. 

Рятувальники подарували дітям набір кольорових олівців, календ арик, прапорець із символікою служби порятунку та розмальовки , в яких зображено рятувальників в роботі.


Під час другої частини заходу вогнеборці провели інформаційну роботу з мешканцями модульного містечка: розповіли правила пожежної безпеки в побуті, про необхідність дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів і взагалі як необхідно діяти в різних надзвичайних ситуаціях.