Чемпіонат України з гребного слалому пройшов на річці Південний Буг у с. Сокілець, Вінницької області.

Змагання присвячувались загиблому в зоні АТО слаломісту Олексію Віхляєву.

На чемпіонат з’їхались спортсмени із Вінницької, Харківської, Київської, Львівської, Дніпропетровської, Сумської та Миколаївської областей аби позмагатись на каяках та каное. Всього 130 учасників.

Змагання проходили в три етапи: “Слалом”, “Командні перегони” та “Спринт”.

Павлолград на Чемпіонаті України представляли вихованці фізкультурно-спортивного комплексу ім.Шкуренка. Заняття гребним слаломом в Павлограді відновились після 20-річної перерви завдяки створенню “Дитячого центру каякінгу” ініціативною групою «Туристи міста» після перемоги в конкурсі міні-грантів «Місто своїми руками» у 2014 році.

Більшість наших спортсменів вперше брали участь у змаганнях такого рівня. Проте, недивлячись на великий досвід суперників, нашим учасникам вдалося потрапити до п’ятірки кращих.

В класі човнів К-1 Ю (2006-2008 р.н.) Кодіров Денис виграв 3 срібні медалі на дистанціях «Слалом 1»,»Слалом 2» та «Спринт». Григор’єва Альона отримала срібло в дистанції «Спринт», поступившись 3 секунди суперниці з Вінниці. Бронзу на цій же дистанції отримав Вільховецький Богдан. Також найкращі спортсмени були відзначені кубками. У загальному заліку 1 місце завоювала команда із Вінниці, 2 місце – Харків і 3 місце – Київ.