Принаймні таку мету ставлять перед собою учасники проекту «Нульова смертність на Дніпровській».

Проект реалізується у місті ГО «Велосипедна асоціація Павлограда» при фінансовій підтримці Європейського Союзу.

Проект стартував 1 липня 2016 і на цей час для досягнення мети уже дещо зроблено. Зокрема у міській раді створено робочу групу, куди увійшли представники громадськості та міськвиконкому, експерти з транспортних питань.

Завдяки висновкам експертів зараз розробляється Концепції нульової смертності. 

За словами координатора проекту Юрія Давидова, за час реалізації програми уже можна помітити декотрі позитивні зміни на дорогах міста. Зокрема на перехресті вул. Дніпровська - Гагаріна, Дніпровська - Комарова установлено нові світлофори. Це здало змогу безпечно та без перешкод перетинати вулицю в цьому місці.
Також почалась установка велопарковок. Планується установити знаки для обмеження швидкості і велопарковки біля шкіл, що знаходяться на вулиці Дніпровській.

Змінилося і мислення мешканців міста. Так завдяки медійній роботі проведеній у ЗМІ та соцмережах, павлоградці стали активно проявляти свою громадську думку щодо аварійності та безпеки на вулицях міста. 16 вересня в районі АТП на вулиці Дніпровські пройшла попереджувальна акція. Люди вимагали встановити світлофор в цьому місці, бо рух транспорту по Дніпровській досить інтенсивний і водії не звертають ніякої уваги на пішоходів.

Найближчим часом учасники проекту планують провести ряд заходів – відкриті уроки з безпеки перетину Дніпровської для учнів 5-7 класів шкіл № 12 та № 20, що розташовані біля дороги; акція «Увага! Пішохід на дорозі!» спільно з Національною поліцією. Активісти кампанії будуть поширювати інформаційні листівки для водіїв стосовно факторів небезпеки, статистики аварійності та травматизму на Дніпровській.

В результаті реалізації проету «Нульова смертність на Дніпровській» має суттєво знизитись кількість ДТП із постраждалими і змінитись модель поведінки всіх учасників дорожнього руху.

«Наша мета до 2020 року  знизити смертність на дорогах міста  як мінімум вдвічі. Крім того, збільшиться кількість велосипедистів та адептів інших екологічних методів пересування. І, як результат, виросте впевненість мешканців міста у реальній можливості змін» – розповів координатор проекту.