Громадська волонтерська організація по допомозі тваринам «Вірні друзі» звинувачує Громадську організацію по захисту безпритульних тварин «Надія» у бездушному ставленні до чотирилапих. Схоже на те, що конфлікт набув кульмінаційного моменту.

 У серпні минулого року Громадською організацією «Надія» в місті був створений притулок для безпритульних тварин.

 Проте, умов для утримання тварин в притулку не створено. Тварини утримувались лише за рахунок волонтерів та небайдужих людей.

 Конфлікт між волонтерами та керівництвом притулку існує уже давно. Волонтери звинувачують керівництво у тому, що ті не створили ніяких умов для утримання тварин. А декілька днів тому запідозрили ще й у розкраданні будматеріалів із території притулку (вивозили пісок) . Конфлікт загострився і уже третій день волонтерів не пускали на територію притулку.

 Сьогодні їм терпець урвався і близько 50 чоловік (волонтерів) із гаслами прийшли до приміщення міськвиконкому.

 Вони передали звернення до міського голови , аби той розібрався у діяльності притулку для тварин і зокрема як витрачаються кошти, виділені для утримання тварин.

 «Із вересня 2014 і до сьогоднішнього дня в притулку відсутні елементарні речі, такі як реєстрація тварин, договір про ветеринарне обслуговування, стерилізацію, надання ветеринарної допомоги, щеплення від сказу, графіки прибирання території, дотримання санітарних норм. Не продумано за який кошт кормитимуть тварин. Стерилізація , лікування та кормління тварин виконували волонтери за власний кошт і із власної ініціативи. Якби не волонтери, то тварини пропали б», – говорять волонтери, котрі прийшли на мітинг.

 Вони також мають намір подати в прокуратуру міста адвокатський запит із вимогою розібратись із тратою коштів – 176 тис грн, котрі надходили на розрахунковий рахунок громадської організації по захисту безпритульних тварин «Надія».

 Приміщення, де розмістився притулок належить «ДТЕК Павлоградвугілля». На баланс міста його збираються передати через 2-3 місяці. Міськвиконком обіцяє, що тоді там буде порядок.

 «Там буде порядок. Там люди будуть отримувати зарплату і нести відповідальність за свою роботу. Але зараз три місяці цим тваринам потрібно протриматись. Коли передадуть на баланс міста, то там буде комунальне підприємство. І ми будемо раді бачити там волонтерів», – сказала заступник міського голови Аліса Рябова.

 Після мітингу сторони конфлікту сіли за стіл переговорів і домовились про те, що укладуть договір в котрому пропишуть, що волонтери зможуть відвідувати притулок і допомагати безпритульним тваринам.

 Волонтери таке рішення зустріли із великою радістю. Вони дуже хвилюються, що уже третій день їх підопічні сидять голодні.

Юридические услуги