Всі 4 автомобілі були виявлені лише за одну добу. 

За повідомленням обласного управління поліції, 4 жовтня під час відпрацювання Павлограда, по вулиці Дніпровській співробітники безпеки дорожнього руху зупинили для перевірки автомобіль Renault Trafic. В ході перевірки документів на транспортний засіб, звірки ідентифікаційних номерів агрегатів по автоматизованих базах даних було встановлено, що номер шасі не відповідає записам в свідоцтві про реєстрацію, а дублююча табличка не відповідає номеру шасі.

Згодом на цій же вулиці був зупинений ГАЗ 3307, при огляді якого виявлено відсутність дублюючої таблички з номерами агрегатів.
Ще два факти незаконної експлуатації транспортних засобів виявлено по вулиці Харківській та Луганській. Під час перевірки вантажівки МАЗ 5335 поліцейськими було встановлено, що табличка з номером шасі демонтована, а при огляді Ford Escort виявлено відсутність ідентифікаційного номеру кузова.


Факти незаконної експлуатації транспортних засобів з підробленими реєстраційними документами, знищеними або зміненими кустарним способом номерами вузлів або агрегатів автомобіля, останнім часом правоохоронці виявляють все частіше.

Фото: gai.dp.ua