В місті почався активний процес щеплення дітей проти інфекційних захворювань

Сьогодні медичні заклади Павлограда отримують чергову партію вакцини АКДС проти кашлюка, правця, дифтериту, поліомієлиту. Повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Дуднікова.

«Сьогодні наші медики поїхали в область за черговою партією вакцини АКДС. Маємо ще залишки від кору, краснухи , паратиту. Найближчим часом доставлять чергову партію препарата. Тобто на сьогоднішній день ми маємо всі вакцини, котрі необхідні дітям за віком», – сказала Олена Дуднікова.

Вакцину БЦЖ для щеплення дітей ще в пологовому будинку місто отримало близько місяця тому.

Матеріал за темою: Павлоград забезпечений вакциною БЦЖ на 2,5 роки

За повідомленням Олени Дуднікової цього препарата місто не отримувало близько 2,5 років і чимало дітей залишились не щепленими. Тому зараз в першу чергу щеплюють дітей до 2 - місячного віку. Дітям старше 2-х місяців спочатку роблять пробу Манту і при негативній реакції вакцинують БЦЖ.

«Ми запрошуємо наших дітей, оповіщаємо батьків аби вони приходили і щеплювали дітей в амбулаторіях за місцем проживання. Масово робиться туберкулінодіагностика в школах та дошкільних закладах», – сказала Олена Дуднікова.

Вона також наголосила на тому, що вакцинація – то єдиний спосіб профілактики грізних інфекційних захворювань. Адже при відсутності вакцини в Україні все частіше почали реєструватись випадки захворювання коклюшем, поліомієлітом, правцем. Випадки захворювання коклюшем були і в Павлограді.

Отримана вакцина виробництва Болгарії та Бельгії.