Заходи на відзначення Дня захисника України розпочались в місті уже сьогодні.

Тематичні виставки проходять в усіх бібліотеках та медичному училищі Павлограда. Завтра, 11 жовтня у бібліотечних філіях пройдуть зустрічі із воїнами АТО. А в історико-краєзнавчому музеї пройде вечір пам’яті учасника бойових дій в зоні АТО Андрія Абросимова , члена козацького формування.

12 жовтня в Західно-Донбаському професійному ліцеї відкриється експозиція «Слава Героям АТО». В гірничому технікумі пройде кубок зі стрітболу, присвячений Дню захисника України.

Основні заходи на відзначення Дня захисника України пройдуть у четвер, 13 жовтня. Розпочнуться вони о 10.00 покладанням квітів на Алеї Слави. Далі об 11.00 в Центрі дозвілля «Мир» пройде міська святкова урочистість.

У цей же день:

8.00, ЗДПЛ – Покладання квітів до меморіальних дощок випускникам ліцею загиблим в АТО.
11.00, ЗОШ 11 – спортивні змагання з баскетболу між старшокласниками та військовослужбовцями в/ч 3024.
15.00, ЗДПЛ – військові спортивно-розважальні змагання «Нумо, хлопці».
18.00 , міський ліцей – свято для батьків "Мужні та відважні" із запрошенням учасників АТО та їх сімей, афганців, волонтерів.

У цей же день в Павлоградському технікумі пройде показовий виступ військово-спортивного клубу “Сокіл”, військово-спортивні змагання. В спортивних закладах міста виступлять кращі черлідери та футболісти.

Заходи, присвячені Дню захисника України триватимуть 14 жовтня. У цей день учасники творчого об’єднання «Фаетон» присвятять свій концерт захиснику України. Пройдуть турніри з важкої атлетики, кікбоксингу, волейболу.