Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї пройшов вечір пам’яті загиблого в зоні АТО павлоградця, члена козацького формування Андрія Абросимова. 

В заході взяли участь ветерани прикордонники, волонтери, козаки, студенти павлоградського технікуму, школярі.

Прикордонник ветеран Ігор Іваніченко розповів про службу у прикордонних військах на захисті рубежів країни і закликав підлітків вивчати історію своєї країни.

«Ви повинні бути готовими захищати свою Батьківщину. Таку підготовку і дають сучасні козацькі та військово-патріотичні організації», – звернувся до студентів та школярів керівник віськово-патріотичонї організації «Хорс» Сергій Тищенко.

Розповіли студентам про волонтерство і павлоградські волонтери, котрі з перших днів і до теперішнього часу допомагають нашим бійцям, нерідко ризикуючи власним життям


Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблого козака Андрія Абросимова та всіх загиблих бійців Павлограда і району. На жаль мама загиблого Андрія не змогла прийти на вечір пам’яті, на даний час вона перебуває на санаторному лікуванні.

Довідково

21- річний Андрій Абросимов геройськи загинув влітку 2014 на блокпосту у Донецькій області, прикривши собою бойових товаришів . Андрій відбив атаку терористів і загинув від кулі снайпера. Це був перший павлоградець, котрий загинув в зоні АТО.
Орденом «За мужність » Андрія нагородили посмертно.