Депутат павлоградської міської ради від УКРОПу Євген Тєрєхов має намір здати депутатський мандат. 

Про це він повідомив в інтерв’ю m.censor.net.ua. Своє рішення він мотивував тим, що не хоче обіцяти того, чого не може виконати.

«Я не хочу обіцяти того, чого не можу виконати. Для мене це стало принципом. Розповісти, як все буде добре? Обіцяти красиве життя? Не можу, тому що вони самі прекрасно знають, що завтра буде в Павлограді. Сказати, що я буду ходити до міськради і "кошмарити" депутатів з "Опозиційного блоку"? Дивись, який там розклад: 18 "оппоблоковскіх", двоє "Батьківщини", стільки ж "Самопомочі", троє "Відродження", як і БПП, плюс вісім "укроповцев" разом зі мною. "Батьківщина" під мером, "Відродження" та БПП – то там, то там, а "Самопоміч" – ні риба, ні м'ясо. Тут нічого реально зробити неможливо!», – сказав Євген Тєрєхов.

Він також додав, що має намір і далі займатись АТОшниками.

«Йдуть переговори про те, що я зайду радником з питань АТОшників і Ветеранів АТО. Буду їх працевлаштовувати в міністерстві. Ця система вже є. Буду її розвивати. Наприклад, якщо у людини немає ніг, він же може працювати за комп'ютером», – додав Євген Тєрєхов.

Коментарі   

0 # Андрон 14.10.2016, 20:40
Вірно сказано, міськрада як була крисятником такою і залишилася.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата