Семеро молодих павлоградців упродовж 8 днів пройшли навчання у школі «БУР LAB | Лабораторія відповідальності» волонтерського табору «Будуємо Україну Разом».

Навчання проходило в у с. Тюдів, що на Івано-Франківщині. Разом із ними навчання в таборі проходили 50 чоловік із 10 міст України віком від 13 років.

Про враження від поїздки павлоградці розповіли під час прес-конференції.

Найяскравіші враження отримали під час сходження на Говерлу, недивлячись на те, що уночі добряче замерзали.

«При сходженні на Говерлу відчувався такий патріотичний дух. Всі один одного підтримували – це незабутні відчуття. Нам сказали, щоб думали про щось важливе для себе . Я думав про проект. Про те, що ми будемо робити далі після того, як закінчиться школа», – розповідають учасники «БУР LABу».

Програма перебування в таборі була досить насиченою. Делегація від кожного міста писала власні проекти, котрі включали проблемні моменти в місті і шляхи їх вирішення. Це були повністю завершені проекти, котрі можна подавати грантодавцям та Фондам. Під час обговорення всіх проектів учасники навчання почерпнули чимало цікавих ідей.


І хоча проект павлоградської делегації не став переможцем, молоді люди все ж вирішили його реалізувати в місті. Що це за проект, поки що тримають у секреті.

Для участі в обговоренні проекту 20 жовтня о 18 .00 запрошують волонтерів у молодіжний центр спілкування «Позитивний Павлоград».

Фото: ВКонтакте