Питання теплопостачання обговорювалось сьогодні на позачерговій депутатській сесії.

Проблемну ситуацію описав начальник КП «Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк. НАК Нафтогаз не укладає договір із містами-боржниками допоки вони не приймуть рішення про погашення боргів упродовж чотирьох років.

За опалювальний період 2015-2016 років за спожитий газ Павлоград розрахувався повністю. Проте старі борги складають 95 млн 689 тис грн. Із них понад 62 млн – борги населення, 10 млн – УЖКХ, 20 млн – пеня та штрафи.

Міський голова вважає, що ці борги несправедливі, бо міський бюджет не повинен розраховуватись за борги населення. Разом із тим без тепла страждають школи, дитсадки, лікарні, населення міста. В результаті обговорень, міськвиконком таки погодив графік погашення заборгованості до січня 2021 року.

Депутати міської ради прийняли також звернення до Кабміну, Верховної Ради, Нафтогазу із вимогою виділити ліміти газу на місто .

Окрім того для вирішення питання із подачею тепла сьогодні до столиці виїздить міський голова Анатолій Вершина та керівник КП «Теплоенерго» Микола Вовк. Як вирішиться питання і коли з’явиться тепло, поки що, достеменно невідомо.

Коментарі   

+1 # Андрон 18.10.2016, 15:51
В Києві пам'ятають як проголосував Павлоград. То кому він везе челобитную?
Пошлють з нею до Бойка або Вілкула, нехай вони і вживають заходи.
І ще, запросіть на роботу людину яка знає мову, соромно читати челобитную.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата