Фінальні змагання із футболу серед команд сільських, селищних рад та колективів АПК Дніпропетровщини пройшли 16 жовтня на стадіоні смт. Томаківка.

За підсумками змагань команда «АГРО КМР» Троїцької сільської ради у складі : Мирончук Тарас (капітан команди), Фєшков Сергій, Фєшков Владислав, Шипило Олег, Висторопський Дмитро, Ольховик Валентин, Федосюк Олександр, Молоков Юрій, Помазан Максим, Помазан Олексій, Дудник Олександр, Водоп’ян Євген, Шляховий Микола, Гетьман Олег, Подольний Дмитро. Тренер команди – Валентин Рябоконь.

Команди – учасниці фінальних змагань нагороджені грамотами обласної громадської організації ВФСТ «Колос» АПК України та пам’ятними медалями і Кубками.

Команда Троїцької сільської ради завоювала право участі з півфіналу у VІI розіграші Кубку «Колос Придніпров’я» з футболу, присвяченого 26-й річниці Незалежності України серед команд сільських і селищних рад та колективів Агропромислового комплексу Дніпропетровщини, який відбудеться у квітні - травні 2017 року.

Гравці команди «АГРО КМР» вдячні Троїцькому сільському голові Чуприні О.О. та директору фермерського господарства «АГРО КМР» Де Ля Саль Арно за підтримку та надання можливості участі в обласних змаганнях з футболу.