Мета проекту – допомогти людям, котрі постраждали від неправомірних дій міськгазу.

Розповідають його автори – громадський активіст Володимир Курдюков та юрист Вадим Губар.

Мова де про загальнобудинкові газові лічильники. У Павлограді за відмову від установки таких лічильників мешканцям будинку по Войновій,2 припинили газопостачання , а житловим багатотоповерхівкам по Інтернаціональній почали нараховувати платню за граничними нормами споживання газу.

«Вони не мали ніякого права це робити. Таке право у них було б із 1 січня 2018 року. Ці дії неправомірні. Єдиний захист – це звернення до суду. Адже люди уже звертались і до місцевої влади, і до обласного управління газового господарства. І нічого не допомогло. Були підписані договори, люди сплачували кошти, а їх позбавили газопостачання. Тому відновити своє право люди можуть лише у суді», – говорить Вадим Губар.

Він також додає, що єдиним аргументом газівників є те, що люди начебто відмовляються від обліку газу. Але ж люди не відмовляються від обліку газу взагалі. У всіх позовних заявах до суду люди вимагають установити їм індивідуальні прилади обліку газу.

Автори проекту «Справедливий суд» готові надати людям кваліфікований юридичний супровід, проконсультувати, допомогти скласти позовну заяву щодо дій газівників. Звертатись можна за т. 066- 03-07-594