Про погоду до кінця тижня та чого чекати від зими розповів під час прес-конференції в ІА « Мост-Днепр» начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак. 

За його прогнозами у Дніпропетровській області в п'ятницю у суботу, 22 жовтня та в неділю, 23 жовтня, опадів не передбачається. Температура вночі становитиме 0 ... + 5 градусів, удень +6 ... + 11 градусів. У понеділок, 24 жовтня, і у вівторок, 25 жовтня, погода також буде без опадів. Температура повітря вночі складе + ... + 5 градусів, удень +5 ... + 10 градусів.

Він також спрогнозував коли в Дніпропетровській області випаде перший сніг.

«В середньому метеорологічна зима збігається з календарною, і настає в кінці листопада або на початку грудня. У Дніпропетровській області перший сніговий покрив орієнтовно очікується в другій декаді грудня. В останні роки, зима триває недовго і закінчується вже на початку лютого. За попередніми прогнозами, цієї зими середньомісячна температура повітря в січні, лютому і березні очікується вища норми, можна сказати, що нас чекає помірно тепла зима », – розповів Василь Гринчак.