Голова Павлоградської райдержадмінстрації Святослав Максимчук розкрив свої плани на майбутнє, розповів про проблеми району та своє бачення їх вирішення.

 Свою першу прес-конференцію він почав із знайомства зі своєю біографією, своїм шляхом до очільника району.
47-річний Святослав Максимчук родом із Рівненщини. На Павлоградщині проживає уже 20 років. Тому проблеми району йому добре відомі.

 «Коли мені запропонували посаду голови райдержадмінстрації, то я спочатку не погодився. Але коли дізнався, що сюди хочуть прислати якогось «чужака», котрий не володіє ситуацією в районі, то я пішов і запропонував , аби розглянули мою кандидатуру», – розповідає Святослав Максимчук.

 На посаду голови Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук призначений 21 травня 2015.

 «Мені приємно перебувати на цій посаді. Відкриваю багато нового в собі. Зараз чимало можливостей надає команда президента. Потрібно лише, щоб люди це зрозуміли і почали діяти активніше, а не чекали, що хтось прийде і зробить щось для них», – говорить голова РДА.

 Він вважає, що пріоритетним в діяльності керівника району має бути робота із людьми і для людей. Позитивні зміни бачить також в реорганізації району та переходу до нових форм управління.