Народні колективи Павлограда та району нещодавно повернулись із Києва – на Першому національному вони записались у програмі «Фольк-music».

У запису програми взяли участь павлоградський народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці «Єднання», народний ансамбль пісні і танцю «Козаки - запорожці» (Булахівка) та народний вокальний ансамбль «Любава» (Кочережки).

Хор «Єднання» були на програмі в якості почесних гостей. Адже саме у цей день вони відзначали 10-річний ювілей.

«Ведуча програми Оксана Пекун була дуже задоволена нашими хористами. Вони записались із першого дубля. А взагалі у цей день велика напруга була на першому національному. Приїхали артисти із 12 областей України. Різного віку – від дітей до пенсіонерів. Всі в національному одязі, всі співають українських народних пісень і на старий лад, і в сучасній обробці. Слухаєш їх наповнюєшся гордістю за нашу країну, за наших людей» – розповіла tv-news.dp.ua засновник хору «Єднання» Лариса Власенко.

На першому національному народних артистів зустріли тепло і гостинно. Кожному колективу виділили окрему кімнату , де можна було відпочити, перевдягтись, кожному приділили увагу.


Артисти теж приїхали із гостинцями.


Додому повертались теж із піснями – співали біля автобуса і по дорозі додому.

Довідково

Для участі у програмі «Фольк-music» народні колективи Павлограда та району запросила ведуча програми Оксана Пекун під час приїзду до Павлограду навесні 2016.