В ДТЕК ШУ Дніпровське зафіксований випадок смерті співробітника на поверхні шахти 

На шахті Дніпровська однойменного шахтоуправління близько 10.00 22 жовтня на поверхні шахти в побутовому комплексі без ознак життя було виявлено 39-річного співробітника підприємства. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

«На місце події були негайно викликані Павлоградська місцева прокуратура, Павлоградський відділ поліції, реанімаційно-протишокова група 8-го воєнізованого гірничорятувального загону (ВГРЗ). Медики констатували смерть, видимих пошкоджень на тілі шахтаря не виявили», - йдеться в повідомленні.

Обставини і причини смерті робітника з'ясовує спеціальна комісія в складі представників ДТЕК ШУ Дніпровське, Держгірпромнагляду, Профспілки працівників вугільної промисловості і Фонду соціального страхування від нещасних випадків.

Керівництво і трудовий колектив ДТЕК ШУ Дніпровське висловлюють глибокі співчуття родині шахтаря, їм буде надана вся необхідна допомога.

Коментарі   

+1 # Андрон 23.10.2016, 22:55
Собаки, нехай заробітну плату підвищують робітникам, а не надають "допомогу" сім'ям, може нещасних випадків менше стане. Нехай спробує директор протримати сім'ю з чотирьох чоловік за шість тисяч гривень.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата