Борги перед НАК Нафтогазом у розмірі понад 95 млн грн Павлоград віддаватиме 4 роки. Щороку доведеться віддавати близько 25 млн грн.

Такою була умова підписання договору із містом на виділення лімітів і газу і початку опалювального сезону.

Тепер, за повідомленням міського голови Анатолія Вершини, кошти міського бюджету «Павлоградтеплоенерго» виділятимуться лише на умовах їх повернення.

«Я буду пропонувати депутатам давати гроші «Теплоенерго» не як фінансову підтримку, а як інвестиції із поверненням. Я доручив юридичному відділу , фінуправлінню, щоб вони розробили такий механізм, що якщо ми даємо «Павлоградтеплоенерго» із бюджету гроші, то їх мають повертати. Механізм повернення – це претензійна робота із боржниками», – сказав міський голова під час прес-конференції.

Він також додав, що на черзі борги водоканалу.

«Зараз підходить вода. Ми винні 60 млн , котрі уже визнані всіма судами. Зараз ведуться перемовини», – зауважив міський голова.

На його думку всі ці роки у нас тарифи були заполітизовані і тому підприємства опинились у такому стані

«Проблема назрівала роками. Ми завжди грались у політику , у нас тарифи заполітизовані. Прораховує підприємство, повинен бути тариф такий. Перевіряє економічний відділ, антимонопольний комітет . Є висновок все відповідає, значить тариф має бути затверджений. Якщо ви вважаєте, що для населення це дорого, то передбачте у бюджеті компенсацію цьому підприємству і сплачуйте, але ні в якому разі підприємство не можна заганяти у кабалу. От те , що ми робили, ми грались у політику – нічого страшного дадуть газ,нікуди не дінуться, дадуть воду. Із цим гратись не потрібно», – сказав Анатолій Вершина.