Схоже на те, що не запрацює уже ніколи 

Нову міні котельню на селищі ПМЗ декілька разів урочисто відкривали 4 роки тому. При цьому розповідали у скільки разів вона має економити газ, електрику і при цьому бути значно ефективнішою, ніж її «попередниці».

Це була одна із 12 міні-котелень, котрі обіцяли відкрити у місті. Проба перша ж спроба експлуатації котельні дала зовсім протилежний результат. Мало того, що вона не виправдала очікувань, міні-котельня ще й виявилась надто примхливою – вона зупинялась, коли її заманеться.

«А тепер що з нею робити далі, не розуміємо. Її не ввели в експлуатацію. Вона дає збій. Декілька годин працює і відключається, бо ідуть якість порушення. Приїздили спеціалісти і нічого не встановили. І правди добитись не можемо. Я уже прошу облраду, департамент УЖКХ , аби віддали нам її , як недобуд. Адже замовник будівництва міні-котельні – депратамент УЖКГ області», – говорить міський голова Анатолій Вершина.

У травні цього року депутати міської ради навіть виділяли із міського бюджету 99 тис грн, аби докопатись до причини такої поведінки міні-котельні. Проте, видно, не докопались.

Читайте також: Чи запрацює цьогоріч нова котельня на селищі ПМЗ?