Цілком можливо, що після реконструкції Дитячий парк обнесуть металевим парканом і на ніч закриватимуть на замок.

Паркан перенесуть із сквера Шевченка, що огороджує зараз територію першої міської лікарні.

«Хотілось би Дитячий парк повністю закрити, щоб діти прийшли туди і у них не було можливості вибігти на дорогу . І можливо на ніч взагалі закривати парк на замок, щоб там ночами не влаштовували п’янки. А вранці він відкривався б. Це у перспективі», – поділився своїми планами міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції.

А поки що в Дитячому парку кипить робота. Сьогодні там працює чимало техніки, демонтують старі розваги.


За повідомленням міського голови, планується, що до наступного літнього сезону всі атракціони стоятимуть на спеціальних майданчиках . Планують також прибрати всі старі кущі і насадити нових дерев та засіяти травою.

«В дитячому парку буде освітлення , полив. Прибереємо старі кущі, буде зелена трава, дерева. Та частина, що ближче до Алеї Слави – це буде зелена зона, а та частина, що до провулку Голубицького – ігрова зона. Там, де зараз гойдалки, каруселі - убивці , ми теж там реконструюємо », – розповів міський голова.

Планують також розібрати велику сцену, що у центрі і облаштувати там майданчик. А сцену зробити зробити трохи далі , із дерева. Серед парку проходитиме центральна алея від Алеї Слави до Собору.