Гуманітрну допомогу бійцям АТО мешканці Павлоградського району надають постійно.

Прийом, облік та підготовка до відправлення гуманітарної допомоги координується райдержадміністрацією та сільськими головами.

«Вже неодноразово було відправлено продукти харчування та предмети першої необхідності у військові частини, зібрано та відправлено допомогу нашим Павлоградським хлопцям на загальну суму понад 15 млн. грн», – повідомляє прес-служба райадміністрації.

Черговий етап передачі гуманітарної допомоги українським військовослужбовцям та дітям дитячих будинків в «сірій зоні »від жителів Павлоградщини пройшов з 17 по 25 жовтня. Як і завжди, до збору благодійної допомоги долучилися усі територіальні громади Павлоградського району, підприємства та приватні підприємці, фермери, небайдужі громадяни.

Так жителі та працівники Вербківської територіальної об’єднаної громади, Богуславської, Карабинівської, Троїцької сільських рад зібрали понад 600 кг овочів, фруктів, круп та солодощів.

Батьки, дітлахи та вчителі Богданівської неповної школи провели акцію за допомогою якої зібрали понад 100 кг різних продуктів харчування. Межирічська сільська рада надала допомогу у вигляді бензину, а жителі Булахівської сільської ради самостійно відправили на передову медикаменти. Учні Булахівської СШ виготовили та передали листівки зі словами вдячності та найкращими побажаннями нашим військовим.

Напередодні Дня захисника України жителі Привовчанської сільської ради передали свої привітання хлопцям на передову разом з зібраними продуктами.