На «Зірковому олімпі» павлоградське «Джерельце» було найкращим

22-23 жовтня у Полтаві пройшов п’ятий міжнародний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірковий Олімп». У ньому взяли участь колективи із 15 регіонів України. Понад 1200 учасників представили на суд журі понад 140 хореографічних номерів. Павлоград представляв зразковий хореографічний колектив «Джерельце». Старша та молодша групи «Джерельця» представила по дві композиції .

Рішення суддівської колегії було одностайним – «Джерельце» найкращий хореографічний колектив фестивалю. І тому головна нагорода фестивалю – Гран - Прі була вручена павлоградським танцюристам.

«Голова журі Герман Юрченко , не стримуючи емоцій сказав, що це просто шедеврально, що робота дуже професійна, бездоганні чіткі рухи , чудова хореографія , а позитивні емоції , котрі ідуть від дітей просто захоплюють. Нам дуже почесно було представляти хоч і невелике , але дуже творче місто Павлоград. Нам дуже приємно, що ми привезли в місто творчу перемогу», – розповіла керівник «Джерельця» Тетяна Рябчук під час прес-конференції.

Окрім Гран-Прі, діти були нагороджені грошовим сертифікатом і запрошенням на міжнародний фестиваль у Болгарію, котрий пройде влітку 2017 року.

Враженнями від виступів на фестивалі у Полтаві поділились і самі танцюристи.

11-класниця Віка. Танцями займається 10 років.

Настільки приємно було виступати на сцені і чути слова подяки від головного судді. Це було незабутньо. Ми виступали на гала- концерті на великій сцені, люди дуже вдячно зустрічали нас. Це фестиваль був особливим. Такого іще не було. Мої батьки наполягають на серйознішій професії – на медицині. Я планую поступати у Київський Національний університет фізкультури на реабілітолога. Моя професія все рівно буде пов’язана із рухом.

Даша. Солістка «Джерельця»

Я планую продовжити хореографічну кар’єру. Для мене це дуже цікаво, більше ніде я саме не бачу. Батьки не проти. Вони мене підтримують.

Молодші танцюристи кажуть, що вони ніскільки не втомлюються від занять хореографією, і після репетицій продовжують танцювати і вдома.